OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Creatine Xplode

Creatine Xplode to suplement diety marki Olimp Sport Nutrition, w którego skład wchodzi sześć zaawansowanych formuł kreatyny, a co ważniejsze, nie ma w nim węglowodanów ani czystego monohydratu kreatyny, który jest trudno wchłanialny i rozpuszczalny w organizmie. Jedno opakowanie kreatyny to 100 porcji, które wystarczą na dosyć długo. Dodatkiem jest tauryna, która wpływa na poprawę wydolności organizmu podczas intensywnych treningów, skracając jednocześnie czas niezbędny do regeneracji organizmu już po wysiłku.

Wysoko zaawansowane formy kreatyny w Creatine Xplode mają wyjątkowe zdolności anaboliczne, ich skład został tak zaprojektowany, by kreatyna od razu po jej zażyciu była uwalniana do organizmu w największych ilościach, pokrywając zapotrzebowanie organizmu na te substancję w stanach zagrożonych katabolizmem, czyli rozpadem białek w mięśniach podczas intensywnego treningu. Do formuł kreatynowych zawartych w Creatine Xplode należą: przede wszystkim chelat magnezowy kreatyny, najbardziej tutaj wartościowy i skuteczny, poza tym pirogronian, cytrynian, ester etylowy, jabłczan, alfa- ketoglutaran.

Użycie w suplemencie diety aż sześciu formuł kreatyny sprawia, że kreatyna uwalnia się do organizmu i mięśni w maksymalnych dawkach, a jednocześnie tworzenie się nieaktywnej kreatyniny odbywa się w sposób możliwie minimalny. Taka zaawansowana formuła to gwarancja wysokiej skuteczności działania preparatu, co przekłada się na zwiększoną popularność Creatine Xplode w porównaniu ze starszymi wersjami preparatów kreatynowych jednoskładnikowych.