OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Gain Bolic

Gain Bolic marki Olimp Sport Nutrition to wysokiej jakości suplement diety do budowania masy mięśniowej, przeznaczony dla tych sportowców, głównie kulturystów, którzy mają problem z szybkim uzyskaniem odpowiednich rezultatów w budowaniu mięśni. Preparat zapewnia w krótkim czasie nie tylko szybki przyrost masy mięśniowej, ale i dużo siły i energii niezbędnej do wyczerpujących treningów. Poza tym przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu po intensywnych ćwiczeniach, powoduje wzrost syntezy białek i aminokwasów, co przekłada się na szybkie tempo w rozwoju masy mięśniowej.

W skład Gain Bolic wchodzą kreatyna, tauryna, kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko serwatkowe, białko jajeczne i dekstroza. Taki skład zapewnia uzyskiwanie optymalnych wyników w pozyskiwaniu przyrostów masy mięśniowej i siły oraz energii podczas wyczerpujących treningów siłowych i wytrzymałościowych. Odżywka jest typowym gainerem, który działa anabolicznie, a optymalnie zestawiony skład preparatu potęguje zamierzone działanie. Zastosowanie w jednym preparacie dobrze dobranych form kreatyny, poza tym dekstrozy i tauryny sprawia, że efekt anabolizmu zostaje zdecydowanie przyspieszony i spotęgowany. Wpływa na to także dobrze dobrana kompozycja węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, koncentratu białek serwatkowych WPC, ultrafiltrowanego białka kurzego i kazeiny micelarnej.

Olimp Gain Bolic oferowany jest w kilku smakach: czekoladowym, waniliowym, truskawkowym, do rozpuszczania w wodzie lub mleku.