OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Glutamine Xplode

Glutamine Xplode marki Olimp Sport Nutrition jest matriksem glutaminowym, suplementem diety o bardzo dobrym smaku i oferującym innowacyjną formułę witaminową. Zadaniem tego preparatu jest regeneracja mięśni po wyczerpującym treningu i ograniczanie efektu katabolizmu. Jego składniki zostały tak dobrane, by oferować sportowcom najwyższą jakość i skuteczność działania, L- glutamina i składniki aktywne formuły VIT- A- MIN SuperCharge wzajemnie się uzupełniają, zwiększając wzajemnie wpływ na metabolizm zażywającego preparat sportowca.

W skład Glutamine Xplode wchodzą L- glutamina, L- leucyna, czyli antykataboliki i jednocześnie silne anaboliki, poza tym L- cysteina, selen i witamina C w zaawansowanej formie, oraz kompleks witamin, witamina B6, witamina B12, niacyna i kwas foliowy. Taki zestaw zapewnia syntezę glutationu na wysokim poziomie, ponadto zwiększa wyraźnie potreningową syntezę białek. W wyniku spożywania glutaminy zawartej w odżywce tworzy się wysoka wartość bilansu azotowego, co oznacza silne hamowanie procesów katabolicznych w mięśniach na korzyść wyraźnego wzrostu procesów anabolicznych.

Glutamine Xplode to suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, trenujących sporty siłowe i wyczynowe, również dla tych osób, które trenują rekreacyjnie. Rewelacyjny skład preparatu sprawi, że ich dieta zostanie uzupełniona w L- glutaminę i witaminy jako środek przeciwdziałający katabolizmowi, za to wspaniale poprawiający zdolności anaboliczne organizmu, wpływający na zwiększenie siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.