OLIMPSPORTNUTRITION.PL

HMB Mega Caps

HMB Mega Caps to suplement diety w kapsułkach producenta odżywek dla sportowców Olimp Sport Nutrition. W jednej kapsułce preparatu jest 1250 mg CA HMB, czyli hydroksymetylomaślanu, substancji bioaktywnej o działaniu podobnym do efektu, jaki daje zażywanie kompleksu witamin. HMB powstaje w organizmie człowieka jako substancja ochronna, która ma za zadanie łagodzić skutki stresu fizycznego, jaki wywołuje intensywny wysiłek podczas wykonywanych ćwiczeń.

HMB Mega Caps i zawarty w nim HMB chroni również organizm przed skutkami urazów fizycznych i nadmiernym powstawaniem wolnych rodników. Pozostałe działania tej cennej substancji to ograniczanie rozpadu białek ustrojowych, przyspieszanie procesu spalania tłuszczu przy jednoczesnym obniżaniu poziomu cholesterolu, oraz wspomaganie układu immunologicznego. W trakcie intensywnego wysiłku fizycznego wzrasta zapotrzebowanie na HMB, suplementacja Mega Caps wydatnie tutaj poprawia zdolności wysiłkowe.

HMB zalecane jest dla sportowców wyczynowych, w tym kulturystów, również dla osób aktywnych fizycznie, którym zależy na poprawie masy mięśniowej, siły i wytrzymałości, a także wydolności tlenowej. Polecany jest także dla osób potrzebujących preparatu przyspieszającego spalanie tłuszczu, czyli nie tylko rzeźbiących sylwetkę, ale i odchudzających się.

Preparat przyjmuje się do trzech razy dziennie, popijając kapsułki wodą. Pierwszą dawkę przyjmuje się na czczo, drugą po treningu, a trzecią przed snem.