OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Olimp Massacra

Olimp Massacra Episode 2 to suplement diety w saszetkach, który wyraźnie zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni, przyspiesza ich regenerację po intensywnym wysiłku, wpływa na zwiększenie ukrwienia mięśni, a przede wszystkim przyspiesza budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat jest w trzech smakach do wyboru, cytrynowym, jabłkowym i pomarańczowym, które sprawiają, że ten stack kreatynowy spożywa się z przyjemnością, jednocześnie wiedząc, że wysiłek włożony w rzeźbienie sylwetki i pompowanie mięśni będzie należycie wynagrodzony.

W skład Massacra Episode 2 wchodzi Crea- Magna Power Matrix, czyli jabłczan kreatyny, chelat kreatynowy magnezu i kilka innych formuł kreatyny, między innymi orotan kreatyny mający właściwości anaboliczne. Zestawienie formuły kreatyny z magnezem daje bardzo dobry efekt anabolizmu. Ogólnie zawarte tutaj jest siedem formuł kreatyny, by jak najbardziej optymalnie wspomagać działanie anaboliczne preparatu.

Kolejny składnik Massacra to Creamino Maize- Sorb Matrix, gdzie zamiast dekstrozy użyto skrobi kukurydzianej, wspomagającej transport węglowodanów do mięśni. Zwiększa się także ilość krwi, a co za tym idzie, również objętość mięśni, mamy tutaj do czynienia z tak zwaną natychmiastową pompą. Poza tym skrobia pomaga w szybkim transportowaniu wszystkich składników suplementu do komórek mięśniowych.

Massacra zawiera także Glycero Plasmatrix, który przy pomocy wody i glicerolu pomaga w szybkim transporcie składników odżywki do mięśni, w dodatku odpowiednio je nawadniając i dając dodatkowy efekt pompy. Jeśli wspomnimy, że suplement zawiera również inne składniki działające na budowę tkanki mięśniowej, nikogo nie zdziwi twierdzenie, ze jest to wyjątkowy silny i niezwykle skuteczny stack kreatynowy.