OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Olimp Reanimator

Reanimator marki Olimp to suplement diety, który zawiera bardzo dużą dawkę wolnych aminokwasów, substancje antykataboliczne i o działaniu anabolicznym, peptydy i białka, poza tym mix węglowodanów, które sprawiają, że zostaje odnowiony zapas glikogenu, a to powoduje dobre efekty anaboliczne. Składniki tego preparatu poza tym odkwaszają organizm, usuwają wolne rodniki, które pojawiają się po wyjątkowo intensywnym treningu. Dodatkowo odżywka została wzbogacona o kolagen i kwas hialuronowy, które wzmacniają między innymi stawy obarczone czasami zbyt intensywnymi ćwiczeniami.

Reanimator to preparat typowo potreningowy, zawierający nowoczesną formułę przeznaczona dla tego typu suplementów. Jego zadaniem jest przede wszystkim działanie regeneracyjne po dużym wysiłku fizycznym, do tego służą zawarte w nim substancje odżywcze i aktywne. Poza wspomaganiem intensywnej regeneracji organizmu i zmęczonych mięśni preparat wyraźnie ogranicza katabolizm przy jednoczesnym działaniu anabolicznym. Dzięki takiemu kompleksowemu działaniu stwarza świetne warunki do rzeźbienia sylwetki, maksymalnego przyrostu masy mięśniowej, a także rozwoju zdolności do większego wysiłku fizycznego.

Substancje zawarte w suplemencie w różnym stopniu i tempie wchłaniają się do organizmu, co zapewnia stały dostęp substancji czynnych, odżywczych, budulcowych do tkanki mięśniowej po treningu. Preparat wzbogacono o kolagen i kwas hialuronowy, a także siarczan glukozaminy, które w połączeniu świetnie nawadniają, odżywiają i regenerują tkanki, szczególnie dbając o regenerację mikrouszkodzeń powstałych podczas intensywnych ćwiczeń.