OLIMPSPORTNUTRITION.PL

Therm Line

Therm Line marki Olimp to suplement diety w kapsułkach o wielokierunkowym działaniu odchudzającym, zawierający formuły wspomagające proces utraty tkanki tłuszczowej. Preparat przede wszystkim przyspiesza w zdecydowany sposób przemianę materii, wzmaga termogenezę, która ma silne działanie odchudzające, ogranicza apetyt, co również ma kolosalny wpływ na dobre efekty procesu odchudzania. Kolejne właściwości suplementu to wspomaganie pracy enzymów, które są odpowiedzialne za rozpad komórek tłuszczowych, stymulowanie tkanki tłuszczowej, przyspieszanie procesów trawienia i pracy żołądka, ograniczanie tempa wchłaniania cukrów do organizmu.

Therm Line ponadto wpływa na przyspieszenie spalania cukrów, które już dotarły do komórek tłuszczowych, oraz poprawia wydolność fizyczną organizmu. Preparat zawiera Sinetrol Xpur, ekstrakt owoców pomarańczy, grapefruitów i cytryn, którego działanie odchudzające jest potwierdzone badaniami klinicznymi. Substancje czynne zawarte w ekstrakcie to 90% aktywnych polifenoli, których skuteczność jest gwarantowana. W skład suplementu wchodzą także substancje lipotropowe, które spalają skutecznie tłuszcz, a także kompleks termogeniczny pobudzający przemianę materii. Jest to matrix substancji czynnych, którego składniki wzajemnie się uzupełniają, maksymalnie intensyfikując proces spalania tłuszczu w organizmie.

Preparat jest szczególnie polecany osobom, którym zależy na redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. Suplement aktywuje proces rozpadu tłuszczu w organizmie, tak zwaną lipolizę, a poza tym ułatwia kontrolę wagi ciała.